Notice: Undefined offset: 94 in /home/fksilas/public_html/application/controller/moduliai/futbolas/artimiausios.php on line 15Notice: Undefined offset: 94 in /home/fksilas/public_html/application/controller/moduliai/futbolas/artimiausios.php on line 16 Kazlų Rūdos FK ŠILAS :: V. Bagdanavičius "Suvalkijos derbis pridės prieskonių A lygai"

V. Bagdanavičius "Suvalkijos derbis pridės prieskonių A lygai"

V. Bagdanavičius Suvalkijos derbis pridės prieskonių A lygai

Antrus metus iš eilės „Šilo“ gretose žais Vilmantas Bagdanavičius. Didžiąją karjeros dalį praleidęs Marijampolės „Sūduvoje“, pernai gynėjas puikiai įsiliejo į Kazlų Rūdos ekipos gretas. Čempioniškame LFF Pirmos lygos sezone Vilmantas sužaidė 27 rungtynes, pelnė 1 įvartį ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Be to, buvo išrinktas į simbolinę Pirmos lygos rinktinę.

 

 

Tačiau dabar  mūsų mintys - jau sekančiame sezone, kur „Šilo“ ekipos laukia sunkios, bet įdomios dvikovos. Vilmantas atsakė į kelis mūsų klausimus.

 

 

-          Ko lauki iš šio, debiutinio komandai (bet ne pačiam) sezono A lygoje ? Kokius žaidybinius argumentus

„Šilas“ galėtų pateikti savo varžovams ? 

  • Smagu grįžti į elitinį Lietuvos futbolo divizioną. Manau galime pakovoti su kiekviena komanda del 3 taškų , o mūsų stipriosiomis pusėmis įvardinčiau puikų  nusiteikimą, „užsivedimą“ prieš kiekvienas rungtynes, nuostabų žiūrovų palaikymą. Esame naujokai , bet , manau, sugebėsime paruošti  ir siurprizų lygos senbuviams.

 

 

-          Ar nebus keista žengti Marijampolėje į aikštę ir rungtyniauti prieš „Sūduvą“ ?

Gal kažkiek ir bus keista ,  dar nėra tekę žaisti prieš buvusią  komandą. Tai - be abejo papildomas stimulas pasirodyti prieš gimtinės žiūrovus, tuo pačiu  – ir didesnis „užsivedimas“. O kad vyks toks savotiškas Suvalkijos „derbis”   - manau tik į naudą lygai. Tiesa, kai kuriems mano draugams bus nelengva pasirinkti, už ką „sirgti“, nes nemažai jų palaiko tiek „Sūduvą“,  tiek „Šilą“:)

 

 

-          Užsiminei apie artimųjų, draugų palaikymą. Ar tau tas yra labai svarbu ?

Be abejo, tokie dalykai yra labai svarbūs ir man asmeniškai labai padeda. Noriu padėkoti visiems, kurie palaiko tiek mane,  tiek mano komandą,  kurioje rungtyniauju. O tokių yra tikrai nemažas būrys.  Tikiuosi, naujajame sezone šis palaikymas tik didės !

 

 

fksilas.lt inf. Ir foto