Vaikų futbolo šventės "Futbolas mus vienija" aidai

Vaikų futbolo šventės Futbolas mus vienija aidai<br>

Vos prieš pora dienų, balandžio 10–ąją, sporto centro salę ir jos prieigas užtvindė vaikų klegesys, nuo pat ryto visur liejosi futbolo aistros.

 

Tądien vyko ikimokyklinio ugdymo įstaigų vaikams skirta jau ne pirmus metus organizuota šventė „Futbolas mus vienija“. Kazlų Rūdos lopšelio-darželio „Pušelė“ iniciatyva surengtas reginys subūrė per 60 mažųjų potencialių futbolininkų iš minėtos ugdymo įstaigos, Kazlų Rūdos pradinės ir „Elmos“ mokyklų.

 

Ši puiki šventė tik įrodo, kad futbolas Kazlų Rūdoje yra sporto šaka numeris vienas. Su kamuoliu draugauja ne tik jaunimas, ne tik brandaus amžiaus asmenys, bet futbolo sūkurys įtraukia ir mažiausius mūsų miestelio gyventojus.

 

 Tądien sporto centro salėje šio žaidimo teikiamomis emocijomis, aistringai palaikant mažiesiems sirgaliams, mėgavosi 13 Kazlų Rūdos komandų, trejose aikštelėse besivaržiusių tarpusavyje 3x3 formato miniturnyre.

 

„Futbolas mus vienija“ renginio dalyvius sveikino vaikų lopšelio-darželio „Pušelė“ direktorė I.Bučinskienė. Vaikų pasirinkimu žaisti futbolą džiaugėsi Kazlų Rūdos „Šilo“ vadovas A.Raškauskas.

 

Po visuomenės sveikatos stiprinimo ir priežiūros specialistės A.Barkauskaitės pravestos mankštelės, išjudinusios visas komandas ir jų aistruolius, visi netrukus pasinėrė į futbolo oazę.

 

Tądien pralaimėjusių nebuvo – visus vienijo futbolas. Tiek šio žaidimo aikštėje pasinėrę į aistras mažieji futbolininkai, tiek jų aistruoliai buvo apdovanoti rėmėjų įsteigtais saldžiaisiais prizais, visi, prisilietę prie populiariausio žaidimo pasaulyje, pasidabino medaliukais.

 

Kas žino, galbūt tai bus tas paskutinis lašas, takelis, atvesiantis mažuosius į didįjį futbolo kelią...