Velykinio U-11 vaikų futbolo turnyro trofėjus pasiliko Kazlų Rūdoje

Velykinio U-11 vaikų futbolo turnyro trofėjus pasiliko Kazlų Rūdoje<br>

Ketvirtadienio popietę Kazlų Rūdos K.Griniaus gimnazijos dirbtinės dangos futbolo aikštėje vyko Velykinis U-11 futbolo turnyras „Kazlų Rūdos sporto centro taurei laimėti“.

 

Dėl pagrindinio turnyro trofėjaus varžėsi V.Kirtiklio treniruojama, šių metų „Wellkid lygos“ sezonui besirengianti SC „Šilo“ komanda, kuri tądien buvo pasidalijusi į „Šilas-1“ ir „Šilas-2“ ekipas.

 

Kazlų Rūdoje taip pat viešėjo ir gana gerai pažįstamos Prienų KKSC ir Kybartų „Sveikatos“ komandos.

 

6x6 formato futbolo turnyras prasidėjo akistata tarp abiejų aikštės šeimininkų ekipų. Savotiškas turnyro atidarymas buvo S.Laukaičio jau pirmomis rungtynių sekundėmis nuo aikštės vidurio įmuštas įvartis, po kurios SC „Šilas-1“ išsiveržė į priekį 1:0.

 

Nebuvo „pėsti“ ir SC „Šilo-2“ futbolininkai, kurie sugebėjo rezultatą išlyginti 1:1. Vis dėlto pirmoji komanda įrodė, kad yra pranašesnė ir laimėjo dvikovą po atkaklios kovos rezultatu 2:1.

 

Antrame turnyro mače SC „Šilas-1“ jėgas išmėgino su bendraamžiais iš Prienų. Aikštės šeimininkų pranašumas nekėlė abejonių, varžovai buvo įveikti rezultatu 6:1.

 

Įkandin pirmajai Kazlų Rūdos komandai sekė ir SC „Šilo-2“ ekipa. Ji rezultatu 2:0 įveikė kybartiečius.

 

Čia pat „Sveikatos“ futbolininkai jėgas išmėgino ir su SC „Šilo-1“ ekipa. Kazlų Rūdos futbolininkai be atsako atseikėjo svečiams 6 įvarčius ir laimėjusi visas tris rungtynes užsitikrino nugalėtojo titulą turnyre.

 

Likę du turnyro mačai taip pat sudėliojo visus taškus ant „i“. Rezultatyvus dvidešimties minučių mačas užfiksuotas tarp SC „Šilo-2“ ir Prienų KKSC komandų. Abi ekipos gerokai pasišaudė įvarčiais, abi komandos pasižymėjo tiek pat kartų ir nuaidėjus aikštės teisėjo švilpukui paliko aikštę rezultatui esant 4:4.

 

Paskutinėse turnyro rungtynėse Prienų KKSC susikibo su Kybartų „Sveikata“. Prieniškiams, siekusiems iškovoti antrą vietą turnyre, varžovams reikėjo įmušti bent septynis įvarčius.

 

Iki šio tikslo Prienų KKSC komandai pritrūko dviejų. Kybartiečius jie įveikė rezultatu 5:0 ir nors kaip ir SC „Šilo-2“ komanda surinko 4 taškus, tačiau dėl geresnio įmuštų praleistų įvarčių skirtumo, antroji vieta atiteko Kazlų Rūdos SC „Šilo-2“ ekipai.  

 

Kazlų Rūdos sporto centro direktorius G.Arminas pasveikino turnyro dalyvius su artėjančiomis šventėmis, visas komandas, o taip pat ir individualiai pasižymėjusius futbolininkus apdovanojo specialiais prizais.

 

Geriausiais futbolininkais komandose buvo pripažinti Elvinas Sidabra (SC „Šilas-1“), Domas Pauliukonis (SC „Šilas-2“), Gvidas Žukauskas (Prienų KKSC) ir Kevinas Mykolaitis (Kybartų „Sveikata“).

 

Geriausio turnyro vartininko nominacija atiteko prieniškiui Juliui Minajevui, geriausiu puolėju turnyre pripažintas SC „Šilo-1“ futbolininkas Simas Laukaitis, kuris beje iš aikštės vidurio įmušė net tris įvarčius, na  o geriausiu gynėju tapo Kybartų „Sveikatos“ futbolininkas Titas Albertynas.