"Wellkid lygos" sezoną pradės V.Kirtiklio treniruojama U-11 SC "Šilo" komanda

Gegužės mėnesį prasidės ilgai lauktas LFF U-11 “Wellkid lygos” vaikų futbolo čempionatas. Jame vėl matysime V.Kirtiklio treniruojamą Kazlų Rūdos SC “Šilo” 2009 m.g. komandą.

 

Pagal čempionato nuostatus, 7x7 formato futbolo aikštėje jaunųjų kazlųrūdiečių šiame sezone pirmame etape Pietų regione lauks 12 varžovų iš Alytaus, Kauno, Varėnos, Druskininkų, Jonavos, Marijampolės, Kaišiadorių, Vilkaviškio.

 

Visos komandos tarpusavyje pirmame etape sužais po du kartus. 2019 metų futbolo čempionato naujovė šioje amžiaus grupėje ta, kad nebus nustatomos komandų užimamos vietos…

 

Kokiu būdu bus atrenkamos komandos baigiamajame čempionato etape, turėtų paaiškėti iki antros sezono pusės pradžios.

 

“Namų” rungtynėse kazlųrūdiečius pirmojo rato susitikimuose matysime du kartus – gegužės 17 ir birželio 6 dienomis.

 

Jūsų dėmesiui, pateikiame preliminarų šių varžybų pirmos sezono pusės tvarkaraštį:

 

I RATAS

Gegužės 3 d. (penktadienis) -REZERVINĖ DIENA Gegužės 10 d. (penktadienis)

 

Alytaus SRC "A"

1. 15:30 Alytaus SRC "A" – Alytaus SRC "B"

2. 16:20 Varėna – FA "Dainava"

3. 16:20 Alytaus SRC "B" – Kazlų Rūda

4. 17:10 Kazlų Rūda – Varėna

5. 17:10 FA "Dainava" – Alytaus SRC "A"

 

 

Druskininkų SC "A"

6. 16:00 Druskininkai A – Vilkaviškis

7. 16:00 Druskininkai B – Marijampolė

8. 17:00 Vilkaviškis – Druskininkai B

9. 17:00 Marijampolė – Druskininkai A

 

Jonavos FK "Jonava"

10. 15:30 Jonava – FM "Fortūna"-FC "Stumbras"

11. 15:30 Kaišiadorys – SM "Tauras"-FK "Žalgiris"

12. 16:30 FM "Fortūna"-FC "Stumbras" – Kaišiadorys

13. 16:30 SM "Tauras"-FK "Žalgiris" – Jonava

 

Gegužės 17 d. (penktadienis)

 

Kauno SM "Tauras"-FK "Žalgiris"

14. 15:30 SM "Tauras"-FK "Žalgiris" – FM "Fortūna"-FC "Stumbras"

15. 16:20 Varėna – Marijampolė

16. 16:20 FM "Fortūna"-FC "Stumbras" – Vilkaviškis

17. 17:10 Vilkaviškis – Varėna

18. 17:10 Marijampolė – SM "Tauras"-FK "Žalgiris"

 

Kazlų Rūdos SC

19. 16:00 Kazlų Rūda – Jonava

20. 16:00 FA "Dainava" – Kaišiadorys

21. 17:00 Jonava – FA "Dainava

22. 17:00 Kaišiadorys – Kazlų Rūda

 

Alytaus SRC "A"

23. 16:00 Alytaus SRC "A" – Druskininkai A

24. 16:00 Alytaus SRC "B" – Druskininkai B

25. 17:00 Druskininkai A – Alytaus SRC "B"

26. 17:00 Druskininkai B – Alytaus SRC "A"

 

Gegužės 24 d.(penktadienis)

 

Alytaus FA "Dainava"

27. 16:00 FA "Dainava" – Kazlų Rūda

28. 16:00 Varėna – Alytaus SRC "A"

29. 16:50 Alytaus SRC "B" – Varėna

30. 16:50 Alytaus SRC "A" – Kazlų Rūda

31. 17:40 FA "Dainava" – Alytaus SRC "B"

 

Marijampolės FC

32. 16:00 Marijampolė – Kaišiadorys

33. 16:00 Vilkaviškis – Jonava

34. 17:00 Kaišiadorys – Vilkaviškis

35. 17:00 Jonava – Marijampolė

 

Druskininkų SC "B"

36. 16:00 Druskininkai "B" – SM "Tauras"-FK "Žalgiris"

37. 16:00 Druskininkai "A" – FM "Fortūna"-FC "Stumbras"

38. 17:00 SM "Tauras"-FK "Žalgiris" – Druskininkai A FA "Dainava" A

39. 17:00 FM "Fortūna"-FC "Stumbras" – Druskininkai B

 

Gegužės 30 d. (ketvirtadienis)

 

Druskininkų SC "A"

40. 15:30 Druskininkai A – Druskininkai B

41. 16:20 Jonava – Varėna

42. 16:20 Kaišiadorys – Druskininkai B

43. 17:10 Varėna – Kaišiadorys

44. 17:10 Druskininkai A – Jonava

 

Kauno SM "Tauras"- FK "Žalgiris"

45. 16:00 SM "Tauras"-FK "Žalgiris" – Alytaus SRC "A"

46. 16:00 FM "Fortūna"-FC"Stumbras" – Alytaus SRC "B"

47. 17:00 Alytaus SRC "A" – FM "Fortūna"-FC"Stumbras"

48. 17:00 Alytaus SRC "B" – SM "Tauras"-FK "Žalgiris"

 

Alytaus FA "Dainava"

49. 16:00 FA "Dainava" – Marijampolė

50. 16:00 Kazlų Rūda – Vilkaviškis

51. 17:00 Marijampolė – Kazlų Rūda

52. 17:00 Vilkaviškis – FA "Dainava"

 

Birželio 6 d. (ketvirtadienis)

 

Vilkaviškio SM-FK "Sveikata" (Kybartuose)

53. 15:30 Vilkaviškis – Marijampolė

54. 16:20 SM "Tauras"-FK"Žalgiris" – Varėna

55. 16:20 FM "Fortūna"-FC"Stumbras" – Marijampolė

56. 17:10 Varėna – FM "Fortūna"-FC"Stumbras"

57. 17:10 Vilkaviškis – SM "Tauras"-FK"Žalgiris"

 

Kazlų Rūdos SC

58. 16:00 Kazlų Rūda – Druskininkai A

59. 16:00 FA "Dainava" – Druskininkai B 60.

17:00 Druskininkai A – FA "Dainava"

61. 17:00 Druskininkai B – Kazlų Rūda

 

Alytaus SRC "B"

62. 16:00 Alytaus SRC "B" – Kaišiadorys

63. 16:00 Alytaus SRC "A" – Jonava

64. 17:00 Kaišiadorys – Alytaus SRC"A"

65. 17:00 Jonava – Alytaus SRC "B"

 

Birželio 13 d. (ketvirtadienis)

 

Jonavos FK" Jonava"

66. 15:30 Jonava – Kaišiadorys

67. 16:20 Varėna – Druskininkai B

68. 16:20 Kaišiadorys – Druskininkai A

69. 17:10 Druskininkai A – Varėna

70. 17:10 Druskininkai B – Jonava

 

Kauno FM "Fortūna"-FC "Stumbras"

71. 16:00 FM "Fortūna"-FC "Stumbras" – FA "Dainava"

72. 16:00 SM "Tauras"-FK "Žalgiris" – Kazlų Rūda

73. 17:00 FA "Dainava" – SM "Tauras"-FK "Žalgiris"

74. 17:00 Kazlų Rūda – FM "Fortūna"-FC "Stumbras"

 

Vilkaviškio SM-FK "Sveikata" (Kybartuose)

75. 16:00 Vilkaviškis – Alytaus SRC "B"

76. 16:00 Marijampolė – Alytaus SRC "A"

77. 17:00 Alytaus SRC "B" – Marijampolė

78. 17:00 Alytaus SRC "A" – Vilkaviškis

 

Birželio 17 d. (pirmadienis)- REZERVINĖ DIENA