"Wellkid lygos" starte - dvi Kazlų Rūdos U-11 futbolininkų pergalės

Wellkid lygos starte - dvi Kazlų Rūdos U-11 futbolininkų pergalės<br>

Praėjusį penktadienį kovas LFF U-11 vaikų 7x7 Pietų regiono futbolo pirmenybėse pradėjo V.Kirtiklio treniruojami SC „Šilo“ futbolininkai.

Tądien Kazlų Rūdos komanda viešėjo Dzūkijos sostinėje – Alytuje, kuriame jėgas išmėgino su aikštės šeimininkų SRC „B“ ekipa ir dar viena šio regiono komanda, bendraamžiais iš Varėnos. V.Kirtiklio ugdomiems futbolininkams abejos rungtynės susiklostė pergalingai.

Pirmame mače su alytiškiais, po S.Laukaičio ir A.Sidabros tikslių smūgių, SC „Šilo“ futbolininkai po pirmo kėlinio paliko aikštę pirmaudami.

Antrame kėlinyje jaunieji kazlųrūdiečiai ir toliau buvo aktyvesni. Dar du įvarčius atseikėjo S.Laukaitis, įvartį pridėjo L.Šverčiauskas.

Alytaus futbolininkams pavyko taip pat kartą pasižymėti, tačiau paskutinį tašką rungtynėse padėjo tikslią ataką surengę Kazlų Rūdos futbolininkai. Antrą įvartį tos dienos rungtynėse pasiekė vėl A.Sidabra.

SC „Šilo“ komandai tądien teko verstis be pagrindinio vartininko, sirguliavusio D.Šafranskio, todėl šiuo amatu teko dalintis L.Šverčiauskui ir A.Šakaliui. Su šia užduotimi, kaip parodė rungtynių visuma, minėti futbolininkai sėkmingai susitvarkė.

Antrame tos dienos mače kazlųrūdiečiai susitiko su varėniškiais. Tų rungtynių metu Kazlų Rūdos komandos vartus sergėjo A.Šakalys. Pirmame kėlinyje įvarčius mušė vėl SC „Šilo“ futbolininkai. Rezultatyvių atakų užbaigimo autoriais buvo S.Laukaitis ir J.Žūkas.

Varžovai charakterį pademonstravo antrame kėlinyje ir rezultatą išlygino. Vis dėlto pergalę paskutinę rungtynių minutę sugebėjo išplėšti Kazlų Rūdos komanda.

Puikiu įvarčiu pasižymėjo L.Šverčiauskas, kuris kone paskutinės atakos metu sugebėjo kamuolį pasiųsti į Varėnos vartų „devyniukę“.