"Wellkid lygos" turas Kazlų Rūdoje U-10 SC "Šilo" futbolininkams susiklostė pergalingai

Wellkid lygos turas Kazlų Rūdoje U-10 SC Šilo futbolininkams susiklostė pergalingai

Praėjusį penktadienį Kazlų Rūda buvo vienas iš taškų, kuriame vyko LVJFA „Wellkid lygos“ U-10 Lietuvos vaikų 7x7 futbolo čempionato dvikovos.

V.Kirtiklio treniruojami SC „Šilo“ mažieji futbolininkai iškovojo vėl dvi pergales. Tądien Suvalkijos miestelio komanda rungtyniavo su bendraamžiais iš Varėnos ir Kaišiadorių.

Pirmoje akistatoje SC „Šilo“ futbolininkai taškų medžioklėje susirungė su Varėnos sporto centro ekipa. Aikštės šeimininkai dominavo nuo pat pirmų minučių.

Kazlųrūdiečiai netruko įmušti ir ganėtinai greitą įvartį. Dvikovos pradžioje pasižymėjo atakos smaigalyje atsidūręs Aronas Sidabra – 1:0.

SC „Šilo“ atakos nerimo, ne kartą buvo pavojingai atakuojami varžovų vartai, bet „prisišaudyti“ nepavykdavo. Varžovus nuo įvarčio gelbėdavo, kaip tokiais atvejais neretai sakoma, geriausias vartininko draugas – virpstas.

Visgi netrukus Kazlų Rūdos komandos persvarą padvigubino, po puikaus Arono Sidabros perdavimo, Simas Laukaitis – 2:0. Minėtas kazlųrūdietis, dar nesibaigus pirmam kėliniui, SC „Šilo“ persvarą padidino iki 3:0.

Antrame kėlinyje ir toliau dominavo Kazlų Rūdos futbolininkai, tačiau pasižymėti nepavyko. Negana to, aikštės šeimininkai neišvengė ir gana apmaudžių įvarčių.

Viename iš epizodų, po dvikovos tarp vartininko ir varžovo, kamuolys įriedėjo į vartus ir rezultatą varėniškiai sušvelnino 3:1, o rungtynėms einant į pabaigą SC „Šilo“ vartininkui teko dar kartą kamuolį traukti iš savų vartų tinklo – 3:2.

Nepaisant to, pirmaujančios komandos statusą SC „Šilas“ išlaikė iki pat aikštės teisėjo finalinio švilpuko ir į turnyrinę lentelę brūkštelėjo tris taškus.

Dar vieną tritaškį V.Kirtiklio treniruojami futbolininkai nugriebė antrame tos dienos mače su Kaišiadorių „ŠSPC-Baltais“.

Šias rungtynes aikštės šeimininkai sužaidė kur kas solidžiau tiek kalbant apie žaidimo kokybę, tiek vertinant pasiektą rezultatą.

Dar pirmame kėlinyje, po dviejų tikslių S.Laukaičio smūgių, SC „Šilo“ futbolininkai išsiveržė į priekį 2:0. Kaišiadoriečiai turėjo galimybę rezultatą sušvelninti, tačiau varžovai rengiamos atakos baigiamojoje fazėje sukliudė vienas kitam ir pavojingo epizodo Kazlų Rūdos komanda išvengė.

Antras kėlinys prasidėjo taip pat grėsmingesnėmis aikštės šeimininkų atakomis. Viename iš epizodų realios progos pasižymėti neišnaudojo rezultatyviausias SC „Šilo“ U-10 futbolininkas S.Laukaitis, tačiau greitai padėtį pataisė į baudos aikštę kamuolį gavęs A.Sidabra.

Po jo tikslaus smūgio Kazlų Rūdos komandos persvara tapo 3:0. Spaudžiami prie savų vartų kaišiadoriečiai netrukus prasižengė baudos aikštėje ir buvo skirtas 9 m baudinys, tačiau jo realizuoti Kazlų Rūdos futbolininkui nepavyko.

Šis epizodas greitai buvo pamirštas, nes vienoje iš atakų puolėjo sugebėjimus demonstravo pro keletą varžovų su kamuoliu prasiveržęs Domas Pauliukonis. Po jo tikslaus smūgio SC „Šilo“ pranašumas tapo 4:0.

Tai buvo dar ne viskas. Rungtynėms einant į pabaigą, Kazlų Rūdos komandoje pasižymėjo S.Laukaitis – 5:0. Varžovai galėjo guostis tik tuo, kad dar nesibaigus dvikovai, jiems pavyko pelnyti paguodos įvartį. Galutinis užfiksuotas rezultatas – 5:1. Tai buvo penkta iškovota Kazlų Rūdos komandos pergalė iš šešių galimų.