Futbolo statymų terminai

Niekam nėra staigmena, kad futbolas yra populiariausia sporto šaka visame pasaulyje. Nors Lietuvoje dauguma žmonių labiau mėgsta krepšinį, jeigu žiūrėtume į sporto statymus, tai futbolas susilaukia itin daug dėmesio iš lietuvių žaidėjų. Kadangi futbolas populiarus visame pasaulyje, lažybų pasiūloje galima rasti labai daug skirtingų lygų ir statymų, kuriuose kai kurie žaidėjai randa itin gerus variantus, o kai kurie pasiklysta tarp statymų gausos. Šiame straipsnyje mes trumpai aptarsime pagrindinius statymų terminus, kurie padės jums labiau pažinti futbolo statymus ir ateityje išvengti nesusipratimų, kurie gali kilti, kai yra atliekamas neteisingas statymas arba jeigu pastatote ne ant tos baigties, kokios norėjote.

Futbolo terminai

Prieš pradedant statyti ant futbolo rungtynių, reikėtų žinoti, kad jos gali baigtis trimis baigtimis – laimės namų komanda, laimės išvykos komanda bei lygiosios. Kitaip nei krepšinyje ar kitose sporto šakose, lygiosios futbolo yra labai dažnas rezultatas, dėl kurio kenčia nemaža žaidėjų dalis. Taigi, populiariausi futbolo terminai yra:

  • Suminis/Totalas – Šis terminas yra dalis statymo. Jis naudojamas kalbant apie įvarčių kiekį, kampinius, geltonas korteles ir taip toliau. Lažybų bendrovės būna nustačiusios bendrą įvarčių suminį ir žaidėjai gali rinktis arba suminis mažiau arba suminis daugiau. Pavyzdžiui, rungtynėse tarp Manchester „United“ ir London „Arsenal“ suminis yra 5 įvarčio, tai reiškia, kad jūs galite statyti, kad bus daugiau nei 3 įvarčiai arba mažiau nei 3 įvarčiai. Šis terminas yra populiariausias pasirinkimas futbolo statymuose, kadangi jis naudojamas daugumoje statymų.
  • Azijietiškas pranašumas – Tai terminas, kurį nuolat girdėsite, kai bus kalbama apie futbolo statymus. Šiame statyme jūs galite pasirinkti, kokiu įvarčių skirtumu laimės komanda arba kaip tik – nepralaimės. Pavyzdžiui, rungtynėse tarp Manchester „United“ ir London „Arsenal“ už Manchester komandos pergal3 yra duodamas 50 koeficientas, tuo tarpu aziejitiškas pranašumas Manchester „United“ -1 yra 1.90 koeficientas. -1 reiškia, kad komanda laimės daugiau nei 1 įvarčiu. Jeigu rungtynės pasibaigs lygiai vienu įvarčiu, statymas bus prilygintas vienetui ir pinigai bus grąžinami. Jeigu rungtynės baigsis lygiosiomis arba pralaimėjimu, tai jūsų statymas bus nesėkmingas. Kitas pavyzdys atrodytų taip: Už London „Chelsea“ pergalę prieš Liverpool „Everton“ yra duodamas 1.35 koeficientas, tuo tarpu už „Everton“ azijietišką pranašumą +1.5 1.90 koeficientas. Tai reiškia, kad net jeigu „Everton“ pralaimėtu vienu įvarčiu, jūsų statymas būtų sėkmingas.
  • Pergalė arba lygiosios – Kitaip sakant, komanda nepralaimės. Tokį statymą galima rasti beveik visose lažybų bendrovėse. Renkantis šį statymą, koeficientas visada bus daug mažesnis, tačiau pats statymas daug saugesnis, kadangi jūsų komanda gali laimėti arba rungtynės gali baigtis lygiosiomis.
  • Pirma pusė/rungtynės – Tai itin populiarus statymas futbolo rungtynėse. Šiame statyme galima pasirinkti pirmos rungtynių pusės rezultatą ir bendrą rungtynių rezultatą. Čia baigčių būna labai daug, todėl ir koeficientai gali būti labai dideli. Pavyzdžiui, rungtynėse tarp London „Chelsea“ ir Liverpool „Everton“, kad „Chelsea“ laimės pirmą pusę ir rungtynę koeficientas yra 90, o kad pirmas kėlinys baigsis lygiosiomis, o rungtynes laimės „Chelsea“ yra 2.50 koeficientas. Kad „Chelsea“ laimės pirmą pusę, o „Everton“ visas rungtynes, koeficientas gali siekti net 10 ir daugiau. Šiame statyma koeficientai labai svyruoja, kadangi galima pasirinkti iš daug skirtingų baigčių. Populiariausias statymas yra kad favoritė komanda laimės pirmą rungtynių pusę ir visas rungtynes.
  • Komanda pateks į kitą etapą – Kai kuriose futbolo rungtynėse galima rasti ir tokį statymo variantą, jis reiškia, kad nesvarbu kaip pasibaigs rungtynės, jūsų pasirinkta komanda pateks į kitą etapą. Šis statymas atsiranda per įvairias varžybas, pavyzdžiui, „UEFA Čempionų lygoje“ per atkrintamąsias arba įvairius Europos, Pasaulio čempionatus. Kaip žinote, šiuose čempionatuose komandos žaidžia ir pratęsimus, o „UEFA Čempionų lygoje“ yra žaidžiamos rungtynės namuose bei išvykoje, todėl net ir pralaimėjusi komanda gali patekti į kitą etapą. Šis statymas leidžia jums apsidrausti nuo pačių įvairiausių rungtynių baigčių ir jums tiesiog reikia, kad komanda patektų į kitą etapą.

Šie terminai yra populiariausi tarp futbolo statymų, todėl jeigu jus domina futbolo statymai arba jau teko atlikti futbolo statymus, jūs tikrai susidursite arba jau esate susidūrę su šiais terminais.

Parašykite komentarą

COPYRIGHT © 2023 VISOS TEISĖS SAUGOMOS

Sistema: WordPress